Ohita navigaatio

Jäsenyhdistykset

OAJ Kanta-Hämeen jäsenyhdistykset

  • OAJ:n Forssan paikallisyhdistys ry
  • Hämeen ammattikorkeakoulu oy:n ja Hämeen ammatti-instituutti oy:n paikallisyhdistys HAMO ry
  • OAJ:n Hattulan opetusalan paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Hausjärven opetusalan paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Hämeenlinnan paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Janakkalan paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Jokioisten-Humppilan paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Kiipulan paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Lopen opettajat ry
  • OAJ:n Lounais-Hämeen koulutuskuntayhtymän paikallisyhdistys ry (LHKK)
  • OAJ:n Riihimäen paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Sibelius-opiston paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Tammelan paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Tavastian paikallisyhdistys ry
  • OAJ:n Ypäjän paikallisyhdistys ry

Huom! Yhteystietojen päivittäminen on vielä kesken, maltathan hetken! 🙂

OAJ:n Forssan paikallisyhdistys ry

Tiina Sandberg

puheenjohtaja tiina.sandberg@edu.forssa.fi

Juta Joutsimo

sihteeri juta.joutsimo@edu.forssa.fi

Jukka Lampila

pääluottamusmies jukka.lampila@edu.forssa.fi

Hämeen ammattikorkeakoulu oy:n ja Hämeen ammatti-instituutti oy:n paikallisyhdistys HAMO ry

Leila Tuomiala-Mäkelä

puheenjohtaja leila.tuomiala-makela@hamk.fi

Liisa Harakkamäki

sihteeri liisa.harakkamaki@hamk.fi

OAJ:n Hattulan opetusalan paikallisyhdistys ry

Kirsti Ketola

puheenjohtaja kirsti.ketola@eduhat.fi

Pirkko Lokinperä

varapuheenjohtaja pirkko.lokinpera@eduhat.fi

Tuula Jalava

sihteeri tuula.jalava@eduhat.fi

Marianne Harjanne

pääluottamusmies marianne.harjanne@eduhat.fi

OAJ:n Hausjärven opetusalan paikallisyhdistys ry

Merja Vilppo

puheenjohtaja oaj.hausjarvi@gmail.com

Ville Valpio

sihteeri oaj.hausjarvi@gmail.com

Sanna Uotila

pääluottamusmies sanna.uotila@hausjarvi.fi

OAJ:n Hämeenlinnan paikallisyhdistys ry

Merja Vehmas

puheenjohtaja merja.vehmas@hmledu.fi

Saila Mathlin

1. varapuheenjohtaja s.mathlin@hotmail.com

Markku Tuominen

2. varapuheenjohtaja markku.tuominen@hmledu.fi

Eini Mäntylä

sihteeri eini.mantyla@hmledu.fi

Erja Oksa

pääluottamusmies erja.oksa@hameenlinna.fi

Katri Juvonen

työsuojeluvaltuutettu katri.juvonen@hameenlinna.fi

OAJ:n Janakkalan paikallisyhdistys ry

Rosanna Siljander-Simenius

puheenjohtaja rosanna.siljander-simenius@edu.janakkala.fi

Tiina Ranto

sihteeri tiina.ranto@edu.janakkala.fi

Minna Maijala

pääluottamusmies 040 1589 583 minna.maijala@janakkala.fi

OAJ:n Jokioisten-Humppilan paikallisyhdistys ry

Heini Liukkonen

puheenjohtaja heini.liukkonen@jokioinen.fi

Helena Pollari

varapuheenjohtaja helena.pollari@humppila.fi

Juha Mäkelä

sihteeri juha.makela@jokioinen.fi

OAJ:n Kiipulan paikallisyhdistys ry

Valtteri Ketonen

puheenjohtaja valtteri.ketonen@kiipula.fi

Hanna Pietilä

sihteeri hanna.pietila@kiipula.fi

OAJ:n Lopen opettajat ry

Marianne Virtanen

puheenjohtaja marianne.virtanen@loppi.fi

Anja Mäkelä

varapuheenjohtaja anja.makela@loppi.fi

Sonja Ojala

sihteeri sonja.ojala@loppi.fi

Kirsi Kuutti

pääluottamusmies kirsi.kuutti@loppi.fi

Tiina Vuotila

työsuojeluvaltuutettu tiina.vuotila@loppi.fi

OAJ:n Lounais-Hämeen koulutuskuntayhtymän paikallisyhdistys ry (LHKK)

Leena Liukkonen

puheenjohtaja leena.liukkonen2@gmail.com

Tuula Vuorenpää

sihteeri tuula.vuorenpaa@lhkk.fi

Toni Lääveri

pääluottamusmies, tekniikan alat toni.laaveri@lhkk.fi

Anneli Paakki

pääluottamusmies, sosiaali- ja terveysala anneli.paakki@lhkk.fi

Outi Roos

pääluottamusmies, palvelualat outi.roos@lhkk.fi

Mikko Pietilä

työsuojeluvaltuutettu (opettajat) mikko.pietila@lhkk.fi

OAJ:n Riihimäen paikallisyhdistys ry

Maija Vehmas

puheenjohtaja oajr.puheenjohtaja@gmail.com

Merle Ziemann

varapuheenjohtaja merle.ziemann@riihimaki.fi

Ulla Korpinen

sihteeri oajr.sihteeri@gmail.com

Anneli Rantamäki

pääluottamusmies anneli.rantamaki@riihimaki.fi

Nina-Marika Pieskä

työsuojeluvaltuutettu nina-marika.pieska@riihimaki.fi

OAJ:n Sibelius-opiston paikallisyhdistys ry

Anniina Lehto

puheenjohtaja anniina.lehto@sibeliusopisto.fi

Eeva Kunnas

varapuheenjohtaja eeva.kunnas@sibeliusopisto.fi

Sini Virtanen

sihteeri sini.virtanen@sibeliusopisto.fi

OAJ:n Tammelan paikallisyhdistys ry

Tanja Mertanen

puheenjohtaja oajtammela@gmail.com

Johanna Ylitalo

sihteeri johanna.ylitalo@tammela.fi

Aleksi Markkanen

pääluottamusmies aleksi.markkanen@tammela.fi

Tiina Antila

työsuojeluvaltuutettu tiina.antila@tammela.fi

Mira Salorinta

vaka/VOL-yhteyshenkilö mira.salorinta@tammela.fi

OAJ:n Tavastian paikallisyhdistys ry

Vesa Karjalainen

puheenjohtaja vesa.karjalainen@kktavastia.fi

Mika Tamminen

varapuheenjohtaja mika.tamminen@kktavastia.fi

Marita Pennanen

sihteeri marita.pennanen@kktavastia.fi

Kirsi Kurkela

pääluottamusmies

OAJ:n Ypäjän paikallisyhdistys ry

Outi Kössi

puheenjohtaja outi.kossi@gmail.com

Marianne Saikku

varapuheenjohtaja marianne.saikku@ypaja.fi

Sari Suvanto-Mäkilä

sihteeri sari.suvanto-makila@ypaja.fi

Marko Virtanen

pääluottamusmies marko.virtanen@ypaja.fi